ספרוני גולד –
מה הפך אותנו לרב מכר?

כמה פעמים הילד שלכם "בטעות" ירד לכביש או סיכן את עצמו בחוסר מודעות?

כמה פעמים הזכרת לילד להחזיר את הנעליים למקום, ובכל בוקר כל המשפחה מתגייסת לחפש אותן?

וכמה פעמים ניסית ללמד את הילד להתגבר על אכזבות?

כל הסיטואציות היומיומיות האלו, לקוחות מהחוויות ביומיום הילדותי של הילדים שלנו ולנו כהורים. לא תמיד אנו מצליחים ללמד את הילד שלנו את מה שאנחנו רוצים שהוא ילמד מתוכם. ומתוך הרקע הזה צמחו הסדרות האהובות שהפכו לרבי מכר לילדים: אלי לומד להזהר, ובהמשך גם אלי לומד להתגבר, אלי לומד להתמודד עם רגשות, אלי לומד מושגים, אלי לומד לקיים מצוות ועוד מבית היוצר של ספרוני גולד לילדים.

סדרת הספרונים לילדים במגזר החרדי בהוצאת גולד ספרים, קסומה ומעצימה, בכך שצמחה דווקא מתוך היומיום הילדותי ובונה את האינטליגנציה הרגשית של הילד החל מהגילאים הצעירים. הסדרה האהובה מעניקה לילד הצצה להתמודדויות היומיומיות שלו, באינסוף סיטואציות שהילד בכל שלבי התפתחותו נפגש בהן ומלמדת אותו בדרך של סיפור כיצד להתמודד איתם.

סדרת הספרונים לילדים מבית גולד, מעניקה לילד מסרים חינוכיים בדרך חוויתית, תורמת להעשרת השפה, להעצמת האינטליגנציה הרגשית שלו, והגברת המודעות שלו לסובב. סדרת הספרונים לילדים כתובה ביד אמן ומלווה בציורים שובי לב.

הוצאת גולד ספרים, פועלת כבר קרוב לשני עשורים בשטח ספרוני הילדים, והסדרות האהובות שהתחילו כ-"אלי לומד להזהר" הפכו לרבי מכר בכל גן ילדים ובכל בית יהודי. בנוסף לספרונים המוכרים, קיימים גם משחקים תואמים, פאזלים ומשחקי רביעיות מעשירי אינטליגנציה רגשית, וגם ספרים לגילאים הבוגרים יותר שבבית.